Producenci

Być może myślałeś, że kochasz akwarium, ale jesteś zbyt zajęty, aby dobrze zadbać o nie?

biOrb jest przeznaczony dla Ciebie.


Nie musisz być ekspertem z akwarystyki, by się cieszyć hodowlą ryb w akwarium biOrb.
Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć nowe hobby jest już w komplecie: oświetlenie, pompy, filtracja oraz instrukcje.

Wkrótce udekorujesz swój zbiornik i będziesz mógł się cieszyć magią tętniącego życiem akwarium. A przede wszystkim, akwaria biOrb są proste w instalacji I łatwe w obsłudze.

Teraz, opowiemy Ci trochę o nas


Wszystko zaczęło się w 1999 roku. Jako entuzjaści akwariów byliśmy rozczarowani tym, co w tamtych czasach było
dostępne na rynku akwarystycznym. Wtedy też, stworzyliśmy idealne akwarium, dokładnie takie, jakie chcieliśmy mieć dla siebie. Wierzyliśmy w coś, co się nazywa jakością, i wierzyliśmy (i wciąż to robimy), że “prostota projektowania” jest warta wysiłku.
Zapominając o pewnych stereotypach, zasadach i regułach, skupiliśmy się tylko na nowym podejściu do projektowania akwariów. Myśleliśmy o potrzebach ryb i zarazem mieliśmy na uwadze oczekiwania akwarystów. Chcieliśmy na nowo wyznaczyć podstawowe zasady. Następnie postanowiliśmy wykorzystać naszą wiedzę by stworzyć produkty najwyższej jakości. Przyświecał nam jeden cel: „nasze produkty muszą być tak wspaniałe, aby nasi klienci chcieli o nich powiedzieć swoim znajomym”. Chcieliśmy prawidłowo ustalić podstawowe zasady. Następnie postanowiliśmy z naszą
wiedzą zrobić produkty najwyższej jakości, więc stworzyliśmy zasadę dla siebie. Produkty muszą być tak wspaniałe, że “nasi klienci by chcieli powiedzieć swoim znajomym o nich”.

Początki biOrb


Stworzyliśmy prototypy pierwszych produktów, lecz bez sukcesów w sprzedaży. Ale pewnego, chłodnego, październikowego dnia 2000 roku wszystko się zmieniło. Dostaliśmy nasze pierwsze zamówienie.

Dziś ponad milion osób cieszy się z posiadania akwariów biOrb.

Znaleziono produktów: 212

  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl